Kompenzace za nerealizované podzimní kurzy

„Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí.“ — Dalajláma
 

Milí přátelé,

 

srdečně vás zdravíme z Karakalu.

Nedobrovolné prázdniny našich pravidelných kurzů se nám hodně prodloužily, viďte? Velice nás těší vaše stálá přízeň a podpora, kterou nám projevujete ať už v podobě řady hezkých e-mailů,  reakcí na FB stránkách či objednávek našich materiálů, tvorby z ateliéru Lenky Kovalové a další,  v neposlední řadě velký dík patří vám, kteří jste nám dali najevo, že částku za nerealizovanou část již uhrazených podzimních kurzů nám věnujete darem na alespoň částečné pokrytí fixních nákladů. Velice si toho vážíme.

 

V tuto chvíli přicházíme s nabídkou kompenzace za nerealizované kurzovné, jednak v podobě našich materiálů, které jsme pro vás připravili v nakladatelství a vydavatelství Karakal. Jsou to oblíbené JOGA NIDRY, (Himálajské perly moudrosti, Ráj na zemi, Cesta do nevědomí), aktuálně velmi potřebné techniky VNITŘNÍ PRÁNÁJÁMY (Léčení dechem, Kouzla vnitřního úsměvu),  tradiční jógové rozcvičky (Pozdrav slunci/Pozdrav měsíci) a cvičení na udržení či zlepšení mobility především kloubů (Rozhovor s vlastním tělem), (CD  jsou v hodnotě 180,- Kč/ks), knihy ZASTAVENÍ NA CESTĚ (220,- Kč) a SVĚTLA a STÍNY NA CESTĚ (250,- Kč, sada obou knih 420,- Kč), kde kromě milého příběhu najdete velkou spoustu návodů, rad a doporučení pro tělo, mysl i duši, ale i dárkovou knížečku VESMÍRNÁ KŘÍDLA (160,- Kč), která vznikla u příležitosti životního jubilea Lenky Kovalové a najdete v ní nejen reprodukce jejích obrazů, ale i její drobné hezké a hluboké autorské texty. Můžete si také vybrat s velkého množství reprodukcí Lenčiných obrazů (150,- Kč/ks). A v neposlední řadě jsou zde skripta (150,-Kč/ks), 1. – 9. (novinka) setkání s jógou, kde najdete filosofii i praxi, indikace a kontraindikace, spoustu inspirace, ale i skripta zaměřená na OČNÍ CVIKY, PRÁNÁJÁMU, REFLEXNÍ TERAPII NOHOU či RUKOU, pro UČITELE DĚTÍ MŠ i ZŠ, pro SENIORY a mnohé další.

Věříme, že si z této pestré nabídky vyberete a budete mít z našich materiálů radost i užitek. Dejte nám vědět nejlépe e-mailem, co jste si vybrali, uveďte své telefonní číslo a my se vám ozveme, domluvíme se, kdy je možno si vše vyzvednout.

 

Od 18.5. do 30.6. budou v Raškovicích v Oáze jako další forma kompenzace probíhat každé ÚTERÝ a STŘEDU lekce jógy vždy od 17.15 do 18.45. Vezměte si s sebou karimatky/podložky (možnost cvičení na zahradě). Čas kurzů je přizpůsoben i autobusové dopravě. Kurzy budou koncipovány tak, aby byly vhodné pro začátečníky i pokročilé, se zaměřením na principy zdravého pohybu, páteř, protažení, relaxaci.  

 

Moc se na vás těšíme.

Se srdečným pozdravem a přáním všeho dobrého

za kolektiv učitelů Školy jógy Karakal

Lenka Chamrádová

737 617 841