top of page

LABYRINT

V kouzelném prostředí Beskyd v bezprostřední blízkosti lesa a kousek od řeky Morávky se nachází přírodní LABYRINT.
Toto kouzelné, ba magické místo přímo vybízí k meditaci a relaxaci.

Propojení Labyrintu s přírodou jeho energii ještě zvětšuje a vy procházkou v něm cítíte jak vámi energie prostupuje. Pro ty vnímavější je energie v Labyrintu přímo ,,hmatatelná,,.
Cestička vedoucí soustřednými kruhy vás bezpečně dovede do středu Labyrintu, kde se nachází nádherná socha ,,Probouzející se víly,, od známého sochaře pana R.Hankeho. Tam se na chvíli zastavíte a jen tak jste. Můžete vnímat energii která vámi prostupuje a ,,nabíjí,, celé tělo, nebo vnímáte souznění s přírodou, s celým Vesmírem....ale ať už jsou vaše pocity jakékoliv věřte, že jsou nádherné a jedinečné.

Budovat, nebo vytvářet jsme jej začali v roce 2011 a předlohou nám byl slavný Labyrint v Chartres. Věřte, že to byla opravdu náročná práce. Vyměřit a osadit Labyrint keříkama, je jich zhruba 600, dalo dost velkou práci.
O to větší radost máme, že se dílo podařilo a nepřináší radost jen nám.

Náš Labyrint je vyjímečný nejen tím, že ho obklopuje příroda sama, ale také podloží, cestičky v něm jsou poskládány tak, aby spojení mezi člověkem a Matkou zemí byl nejen příjemný, ale také užitečný. Proto se povrch mění. Chvilku jdete po trávě, pak po drobných kamínkách, za chvíli se povrch po kterém kráčíte změní ve větší oblázky.....
Přes bosé chodidlo tak stimulujete akupresurní body.

Naším Labyrintem procházelo již nesčetně lidí, dokonce pořádáme i samostatné kurzy či lekce v Labyrintu a lidé kteří měli tu možnost a příležitost v něm pobýt se shodují v jednom - JE TO ÚŽASNÝ ZÁŽITEK.

bottom of page