top of page

Napsali o nás:

1.jpg

   Je to teplo domova. Cítím se zde jako doma. Úžasný relax a při tom se i protahuje tělo, čistí mysl. Je to jako strom a my jsme plody na něm. KARAKAL K- krása, A-aura, R-radost, A-amor (láska), K-kouzlo, A-Audio (poslech), L-láska.   Karin

   Děkuji Karakalu, že mi dal energii po mé celkem závažné nemoci. Dostala jsem tady velkou oporu a sílu. Jsem tady moc spokojená. Již při příchodu na mě přijde zklidnění, které prostě jinde nenajdu. Děkuji Leničce za skvělé lekce, každá je pro mě velkým přínosem. Dana.

   S jógou jsem začala pro své zdraví a zjištění nového. Po čase jsem přešla do Karakalu, kde jsem získala nové přátelství, informace a zajímavé zkušenosti. Už při vstupu do vrat v Raškovicích na mne dýchne klid a pohoda, vyrovnanost. Lektorky jsou příjemné, ochotné a vstřícné. Cvičení, či jakýkoliv pohyb tam je velmi uklidňující a já jako máma tohle potřebuji. Máte zajímavé pobyty i přednášky. Je tam prostě báječně.Lenka B.

   Do jógy jsem přišla jen se zvědavosti v létě do otevřených lekcí. Dnes jsem v 5. ročníku. Pomohlo mi to psychiku a hlavně na páteř. Moc se na každou hodinu těším. Opravdu, dodá mi to spoustu energie. Doporučuji to každému aspoň vyzkoušet. Děkuji za jógu Karakal. Pavla O.   Ahoj, do Karakalu chodím 3 roky a chodím moc ráda. Dobíjí mě to jak psychicky, tak i fyzicky. Prostředí je krásné, příjemné, teploučké...obrázky na stěnách. Doporučuji kudy chodím! Já zůstanu věrná. Miluji vás. Děkuji že jste.

 

 


   
   Já mohu za sebe Karakal vřele doporučit. Je tu klid a pohoda, klidné cvičení pro každou věkovou skupinu. Chodím zde už 7 rokem a chtěla bych chodit dál. Děkuji a zdravím. Marie.

​ 

   Do karakalu chodím pro zklidnění mysli a pohodu na duši. Krásně si protáhneme celé tělo a je to balzám pro mou bolavou páteř. Je tu příjemné prostředí, úžasná atmosféra, skvělá lektorka, milo, útulno. Není nic co bych Karakalu vytkla, jsem tu moc spokojená, uvolněná a ráda se zde vracím již mnoho let.   Děkuji za vše. S láskou Darja.

bottom of page