top of page
received_1125868391109474_edited_edited.

LADA FALDYNOVÁ

Asi před dvaceti lety jsem na dveřích jedné "mateřinky" zahlédla upoutávku na jógová cvičení, která slibovala nalezení zdraví, radosti a harmonie - tedy přesně to, co jsem si v životě přála. A tak jsem se zapsala do kurzu. Začátky pro mě nebyly vůbec jednoduché. Tím největším problémem  nebyla tělesná cvičení, ale zklidnění mysli, zpomalení proudu myšlenek, které se mi honily hlavou. Po každé lekci jsem se však cítila lépe a vnímala jsem, že se mi zlepšuje fyzická i emoční kondice, a za nějaký čas se mi jóga stala potřebou. Začala jsem se zajímat i o její filozofii a postupně objevovat další kouzla jógy - techniky, při kterých můžeme pracovat se svou myslí, podvědomím, energií, zvyšovat si imunitu, zlepšovat zrak nebo zpomalit stárnutí. Můj zájem o jógu rostl natolik, že jsem se rozhodla přihlásit se na kurz instruktora. V té době jsem již měla zkušenosti s vedením jógy pro děti.

Po dobu jednoho roku jsem měla možnost jednou za měsíc potkávat skvělé učitele i přátelé v Oáze zdravého a šťastného života v Raškovicích, což pro mě znamenalo velký posun vpřed a za což cítím nesmírnou vděčnost. Učitelé Karakalu a mí jógoví kamarádi jsou mi stále velkou inspirací.

Po absolvování kurzu jsem dostala nabídku vedení kurzů pro dospělé. Této výzvy si velmi vážím a je pro mě i velkou zodpovědností. Přála bych si, aby jóga podobně jako mi, pomáhala i ostatním překonávat těžká životní období a v časech slunných přinášela radost, harmonii, zájem o fyzickou a duševní pohodu.

 

"Dokud se budu považovat za lepšího, než je poslední žebrák, nejsem dobrý."                                                                                                                  Ramakrišna

received_296852187980506.jpeg
received_267345731295654_edited.jpg
bottom of page