top of page
IMG_4752%20(Small)_edited.jpg

BROŇKA MYNÁŘOVÁ

Můj život se změnil, když jsem na své cestě potkala Karakal. Získala jsem krásné přátelství ve vzácném společenství stejně naladěných lidí. Při mém prvním setkání v Oáze natáčel „Český rozhlas Ostrava“ reportáž a tak jsem se dostala do rádia. Mé druhé setkání v Oáze provázelo natáčení „Internetové televize Polar“ a tak jsem se dostala do televize. Při mé první jógové technice „Vesmírné koupeli“ jsem se dostala do nebe. Následně „Dynamické meditace“ mě roztančily i bez zlatých střevíčků. Ty jsem ostatně vyměnila za boty „pohorky“. Dnes už vím, že jsou dva vynikající lékaři, lékař Levá noha a lékař Pravá noha. A to všechno díky jen za laskavého vedení Zdeňka Šebesty. Můj zdravotní stav se vyladil, psychika zklidnila a objevuji hlouběji mé vnitřní duchovní Já. Pravidelné setkávání s báječnými přáteli, pravidelné cvičení a meditace mi vrátili chuť a radost ze života.Za laskavého vedení Lenky Kovalové jsem ušila polštářky a přehozy do jednotlivých pokojů V Oáze, jsou rozlišené barevně a taky dle čínských znamení zvěrokruhu. Je to jen malá odměna za to, co pro moje zdraví Karakal udělal a dělá.

„Pane dej mi jasnou mysl, abych se dokázal smířit s tím, co změnit nemohu, abych měl odvahu změnit to, co změnit mohu a abych to dvojí vždycky rozeznal".                                                                            František z Assisi 

Broňka nejenže ušila a šije překrásné přehozy a polštáře do pokojů, ale je úžasným člověkem, který opravdu pomáhá tam, kde je potřeba. V tuto chvíli se naprosto dokonale stará o zázemí kuchyně a je radost pozorovat, že jí to baví a tím odvádí perfektní práci.

IMG_4856%20(Small)_edited.jpg
DSC00052%20(Small)_edited.jpg
bottom of page