ČERVEN, ČERVENEC - OTEVŘENÉ LEKCE

Oáza zdravého a šťastného života v Raškovicích

Srdečně vás zveme do naší Oázy v Raškovicích, kde pravidelně pořádáme otevřené lekce. Přijít může opravdu kdokoliv

bez předchozího přihlášení. Cena jedné lekce 100,- Kč, Lekce trvá 1,5 hodin.

Úterý od 17.45 - LABYRINT - meditační procházka v labyrintu, kde krásně zklidníte svou psychiku.

Středa od 17.45 - JÓGA PRO KAŽDÉHO - zdravý pohyb spojený s relaxací. Za příznivého počasí bude cvičení probíhat na zahradě, pro tento případ si sebou vezměte podložky.

ČERVENEC

KURZY PRO OBDOBÍ ZÁŘÍ - PROSINEC 2020

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH HODIN – ZATÍM SE NELZE PŘIHLÁSIT

1.-9. ROČNÍK
Cyklus cvičení promyšleně propracovaných tak, aby na sebe navazovala. Postupně se budete seznamovat s filosofií i praxí Královské jógy - Rádža jógy. Nabídneme Vám nejrůznější jógová témata, která vytvoří mozaiku, jejíž díly do sebe postupně začnou „zapadat“. Jsou to techniky, které pozitivně působí na naše tělo (udržení či zlepšení zdravotního stavu svalů, kloubů, celé páteře, stimulace a revitalizace vnitřních orgánů, dechové techniky, kvalitní zásobování organismu kyslíkem, celková tělesná kondice), naši psychiku (postupné odbourávání stresu a napětí, psychických bloků, relaxace jako podmínka regenerace organismu a obnovy tělesných i duševních sil) i duši (smysluplně strávený čas v prostředí a kolektivu podněcující psychickou a duševní rovnováhu).  Jeden „ročník“ představuje 10 setkání v trvání dvou vyučovacích hodin (90 min.), jedenkrát týdně, tedy přibližně jedno kalendářní čtvrtletí. Jednotlivé ročníky na sebe obsahově navazují.     

LABYRINT

Labyrint je naše velká láska a chlouba. Když procházíte labyrintem, nejenže zklidníte svou mysl, ale taky si uvědomíte, že všichni jsme jednota.

Když procházíte labyrintem pomalu zjišťujete, jak se krásně zklidňuje vaše mysl...pochopíte  nádhernou podstatu lidského bytí a možná si i uvědomíte, jak malicherné problémy někdy až příliš řešíte.

Labyrint léčí a uzdravuje, a to nejen naši mysl, ale i tělo.

Chodníčky jsou v něm poskládány z různých podloží, které se nepravidelně střídají (kamínky, kameny, tráva...), a tak pro ty, co v něm jdou naboso působí i jako akupresůra a taky i větší spojení s naší matkou Zemi.

V labyrintu nám mohou přicházet i různé myšlenky, vize, příjemné pocity, nebo nic. Nic -jen krásný pocit sounáležitosti s Vesmírem.

Ve středu labyrintu je nádherná socha probouzející se víly. Chvíli se tam zastavíte, setrváte se zavřenýma očima a možná, že se vám bude zdát, že i ve vás se cosi krásného probouzí, že něco krásného v sobě znovu objevujete.

Každopádně meditací v labyrintu si uvědomíte velkou pokoru k Vesmíru a nádhernou sounáležitost s ním.

JÓGA SE SAUNOU 

Jóga se saunou je velice oblíbený kurz a to hlavně v podzimním a zimním období. Šedesátiminutové cvičení a protažení se v různých pozicích je zakončeno v pobytem

v sauně. Celé vaše tělo se nejen protáhne a zpevní v jednotlivých polohách,

ale v následné sauně se také uvolní a váš organismus se krásně pročistí.

CHCETE DOSTÁVAT INFO O NOVINKÁCH V KARAKALU?

ADRESA

 

Raškovice 241, 739 04 Pražmo

joga-karakal@seznam.cz

Tel: 737 617 841

  • Facebook Basic Black

© 2020 Škola Jógy Karakal